Weź udział w Hackathonie Solana Riptide i walcz o 30 tysięcy dolarów jako zespół z Polski!

Jesteś zainteresowany światem blockchain & Decentralized Finance (DeFi) i chciałbyś stworzyć swój projekt od podstaw? Hackathon Solana Riptide to dla Ciebie idealna szansa! Dołącz do uczestników z całego świata i stwórz innowacyjne rozwiązania w obszarach FinTech, DeFi, Web3, gamingu lub DAO. Zapisz się już teraz! Hackathon rozpoczął się 2 lutego i potrwa do 17 marca.

Faustyna przedstawia nagrodę $30K dostępną dla polskiego teamu w ramach Hackathonu Solany Riptide https://twitter.com/Bering_Waters/status/1501633402432278537

Uczestnictwo w hackathonie to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale również:

Projekty takie jak Mango, Saber czy Zeta zaczynały właśnie jako rozwiązanie zaprojektowane w ramach rywalizacji na hackathonie, a teraz są globalnymi firmami, które zdobyły finansowanie na dalszy rozwój.

Teraz najważniejsze — najlepszy projekt przygotowany przez polski zespół otrzyma od nas, od Bering Waters, nagrodę w wysokości 30 tysięcy dolarów i wsparcie przy dalszym rozwoju projektu!

Contact us via Telegram at https://t.me/Contact_BeringWaters or scan the QR code.

W Bering Waters specjalizujemy się w opracowywaniu i komercyjnym wdrażaniu projektów wykorzystujących technologię blockchain. Angażujemy się w rozwój projektów jako inwestor, przykładowo jesteśmy inwestorem Solany.

Solana jest blockchainem nowej generacji i najszybciej rosnącym ekosystemem. Solana, jako główny konkurent Ethereum, zapewnia nieporównywalną skalowalność czy też narzędzia do tworzenia i obsługi zdecentralizowanych aplikacji. Wydajność Solany umożliwia wdrażanie rozwiązań takich jak atomic swaps, bridges czy efektywnie działające projekty DeFi.

Sama kryptowaluta Solana (SOL), zadebiutowała w 2020 r. i jest aktualnie w czołówce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej, wyprzedzając inne znaczące projekty jak np. Chainlink (LINK), Litecoin (LTC), czy Bitcoin Cash (BCH).

Nagroda dla polskiego projektu w Hackathonie jest pierwszym etapem naszej obecności w Polsce. Widzimy potencjał, który drzemie w polskich specjalistach oraz utalentowanych absolwentach uniwersytetów technicznych. Chcemy stworzyć nowe możliwości dla tych osób, dlatego w najbliższych miesiącach zamierzamy zbudować wykwalifikowany zespół programistów i deweloperów.

Jako Grupa Bering Waters jesteśmy zaangażowani w tworzenie oraz implementację innowacyjnych rozwiązań technologicznych i podążamy za trendami na rynku DeFi. Dzięki temu, zespół który powstanie w Polsce będzie miał dostęp do najbardziej aktualnych rozwiązań technologicznych i know-how.

Mike Weinrub, nasz Business Lead, oraz Yuriy Kashnikov, Tech Lead, są sędziami w hackathonie Solana Riptide.

Dowiedz się o nagrodzie od naszego teamu:
Mike: https://bit.ly/Mike30KUSDexplainsYT (j. angielski)
Yuriy: https://bit.ly/Yuriy30KUSDexplainsYT (j. angielski)
Faustyna: https://bit.ly/FaustynaYTprzedstawia30KUSD (j. polski)
Tatiana: https://bit.ly/Tati30KUSDexplainsYT (j. angielski)

W dniach 8–11 marca możesz ich spotkać ich w Warszawie w trakcie konferencji Cryptocurrency World Expo. Umów się na spotkanie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Hackathonu, skontaktuj się z nami
https://t.me/Contact_BeringWaters

Meet our Judges: https://twitter.com/Bering_Waters/status/1500834946449039366

Kontakt do Bering Waters

Website: www.beringwaters.com
Email: info@beringwaters.com
Telegram: https://t.me/Contact_BeringWaters
Twitter: @Bering_Waters
Youtube: Bering Waters Group

--

--

Bering Waters Group specializes in blockchain projects with untapped potential. It comprises of three industry leading businesses-OTC Desk, Ventures, and Tech.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Bering Waters Group

Bering Waters Group specializes in blockchain projects with untapped potential. It comprises of three industry leading businesses-OTC Desk, Ventures, and Tech.