Weź udział w Hackathonie Solana Riptide i walcz o 30 tysięcy dolarów jako zespół z Polski!

Bering Waters Group
3 min readMar 10, 2022

--

Jesteś zainteresowany światem blockchain & Decentralized Finance (DeFi) i chciałbyś stworzyć swój projekt od podstaw? Hackathon Solana Riptide to dla Ciebie idealna szansa! Dołącz do uczestników z całego świata i stwórz innowacyjne rozwiązania w obszarach FinTech, DeFi, Web3, gamingu lub DAO. Zapisz się już teraz! Hackathon rozpoczął się 2 lutego i potrwa do 17 marca.

Faustyna przedstawia nagrodę $30K dostępną dla polskiego teamu w ramach Hackathonu Solany Riptide https://twitter.com/Bering_Waters/status/1501633402432278537

Uczestnictwo w hackathonie to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale również:

  • Rywalizacja o liczne nagrody przygotowane przez sponsorów, w tym od nas, od Bering Waters,
  • Możliwość prezentacji umiejętności na scenie międzynarodowej,
  • Rozpoczęcie projektu, który może stać się perspektywicznym startupem opartym na blockchainie Solana.

Projekty takie jak Mango, Saber czy Zeta zaczynały właśnie jako rozwiązanie zaprojektowane w ramach rywalizacji na hackathonie, a teraz są globalnymi firmami, które zdobyły finansowanie na dalszy rozwój.

Teraz najważniejsze — najlepszy projekt przygotowany przez polski zespół otrzyma od nas, od Bering Waters, nagrodę w wysokości 30 tysięcy dolarów i wsparcie przy dalszym rozwoju projektu!

Contact us via Telegram at https://t.me/Contact_BeringWaters or scan the QR code.

W Bering Waters specjalizujemy się w opracowywaniu i komercyjnym wdrażaniu projektów wykorzystujących technologię blockchain. Angażujemy się w rozwój projektów jako inwestor, przykładowo jesteśmy inwestorem Solany.

Solana jest blockchainem nowej generacji i najszybciej rosnącym ekosystemem. Solana, jako główny konkurent Ethereum, zapewnia nieporównywalną skalowalność czy też narzędzia do tworzenia i obsługi zdecentralizowanych aplikacji. Wydajność Solany umożliwia wdrażanie rozwiązań takich jak atomic swaps, bridges czy efektywnie działające projekty DeFi.

Sama kryptowaluta Solana (SOL), zadebiutowała w 2020 r. i jest aktualnie w czołówce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej, wyprzedzając inne znaczące projekty jak np. Chainlink (LINK), Litecoin (LTC), czy Bitcoin Cash (BCH).

Nagroda dla polskiego projektu w Hackathonie jest pierwszym etapem naszej obecności w Polsce. Widzimy potencjał, który drzemie w polskich specjalistach oraz utalentowanych absolwentach uniwersytetów technicznych. Chcemy stworzyć nowe możliwości dla tych osób, dlatego w najbliższych miesiącach zamierzamy zbudować wykwalifikowany zespół programistów i deweloperów.

Jako Grupa Bering Waters jesteśmy zaangażowani w tworzenie oraz implementację innowacyjnych rozwiązań technologicznych i podążamy za trendami na rynku DeFi. Dzięki temu, zespół który powstanie w Polsce będzie miał dostęp do najbardziej aktualnych rozwiązań technologicznych i know-how.

Mike Weinrub, nasz Business Lead, oraz Yuriy Kashnikov, Tech Lead, są sędziami w hackathonie Solana Riptide.

Dowiedz się o nagrodzie od naszego teamu:
Mike: https://bit.ly/Mike30KUSDexplainsYT (j. angielski)
Yuriy: https://bit.ly/Yuriy30KUSDexplainsYT (j. angielski)
Faustyna: https://bit.ly/FaustynaYTprzedstawia30KUSD (j. polski)
Tatiana: https://bit.ly/Tati30KUSDexplainsYT (j. angielski)

W dniach 8–11 marca możesz ich spotkać ich w Warszawie w trakcie konferencji Cryptocurrency World Expo. Umów się na spotkanie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Hackathonu, skontaktuj się z nami
https://t.me/Contact_BeringWaters

Meet our Judges: https://twitter.com/Bering_Waters/status/1500834946449039366

Kontakt do Bering Waters

Website: www.beringwaters.com
Email: info@beringwaters.com
Telegram: https://t.me/Contact_BeringWaters
Twitter: @Bering_Waters
Youtube: Bering Waters Group

--

--

Bering Waters Group

Bering Waters Group specializes in blockchain projects with untapped potential. It comprises of three industry leading businesses-OTC Desk, Ventures, and Tech.